Výdělečné použití

Seznam článků
Časté otázky
Velikosti
Grimasy a pohyb
Barvy
Globální efekt
Speciální přání
Nevýdělečné užití
Know how GF
Novinky
Copyright
Výdělečné použití
Chcete změnit svou tvář / identitu?
Instrukce pro uživatele
Všechny strany

VÝDĚLEČNÉ POUŽITÍ MASKY TVÁŘE GF®

 

Výdělečné použití masky tváře je možné pouze v případě uzavření speciální písemné licence, kterou vystavuje autor a majitel autorských práv prostřednictvím producentské společnosti Greyland Film®, držitele generální exkluzivní licence na  reprodukce autorských děl výtvarného autora.
  • Majitel autorských práv nesvoluje užití charakterních masek tváří pro tvorbu, kde výtvarné dílo má sloužit k demonstraci krádeží a formám násilí. Výjimkou je zjevná komediální nadsázka či parodie. Taktéž v případech, kde dochází k rozporu s dobrými mravy a maska se tak v rámci naturistické věrohodnosti - degraduje.
  • Majitel autorských práv nemůže posoudit své svolení, pakliže neobdržel žádost s příslušnými podklady min. 4 týdny před zahájením projektu v běžných intencích.  (Má se za to, že u rozsáhlejších projektů se nevyřizují základní důležité autorskoprávní složky projektu těsně před zahájením).  V ohledu na procesnost nemůže být na kratší lhůtu brán zřetel. Netýká se těch licencí, které existují, jsou prodlužovány a nedošlo k výraznější změně obsahu licenčního ujednání.

 

Omlouváme se, ale pro rok 2012 – 2016  je možnost služby „díla na klíč“ v ohledu na vytížení autora pozastavena. V případě,  že se nejedná o záležitost pod konkrétními aktuálními termíny,  je možné o spolupráci vést základní nezávazný dialog.